*13η αγωνιστική

*3/4 G/G στα τελευταία παιχνίδια τους

ΤΡΑΝΜΙΡ

Προηγούμενο ματς: Η Τρανμίρ κέρδισε 1-2 εκτός έδρας την Μπρόμλεϊ, σκοράροντας με τους Πάτρικ (75’), Σόντερς (80’), πριν δεχθεί ένα τέρμα από τον Ντένις στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Τρανμίρ κέρδισε με 1-2 εκτός έδρας την Μπρόμλεϊ, δεύτερη νίκη στους τρεις τελευταίους αγώνες της, σκοράροντας στο τελευταίο λεπτά των καθυστερήσεων!

Αυτή ήταν η πρώτη της νίκη έπειτα από έξι αγωνιστικές στο πρωτάθλημα, στις οποίες είχε τρεις νίκες και τρεις ισοπαλίες.

Ειδικά στο γήπεδό της έχασε τον πιο πρόσφατο αγώνα της, αλλά ήταν μόλις η δεύτερη ήττα της φέτος εντός, έχοντας τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες στα υπόλοιπα παιχνίδια της.

Έχει τη χειρότερη επίθεση της κατηγορίας και είναι στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 16η θέση, αλλά πλέον απέχει πιο κοντά στην πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφ ανόδου, ούσα στο -5 από αυτήν, ενώ είναι στο +6 από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Στατιστικά

*7/8 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της.

*4/5 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ

Προηγούμενο ματς: Η Γκρίμσμπι έχασε 1-4 εντός έδρας από την Γουόλσολ, μειώνοντας απλά με τον Γουίλσον στο 87’, έχοντας δεχθεί ήδη τρία γκολ από τους Ματ (56’), Τζέλις (69’), Λόου (74’), με ένα τέταρτο να έρχεται στις καθυστερήσεις από τον Τζόνσον.

Η Γκρίμσμπι έχασε με το “βαρύ” 1-4 εντός έδρας από την Γουόλσολ, τρίτη της ήττα στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια, με το σκορ να τα “λέει” όλα.

Συνεχίζει λοιπόν το “βιολί” της, αφού έχει χάσει τα τρία πιο πρόσφατα παιχνίδια της εντός, έχοντας όμως τρεις σερί νίκες στα εκτός έδρας παιχνίδια της! Και εξακολουθεί να μην έχει φέρει ισοπαλία στο πρωτάθλημα έπειτα από τις πρώτες 12 αγωνιστικές!

Βρίσκεται στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 10η θέση, στο -1 από την έβδομη και τελευταία που οδηγει στα πλέι οφ για την άνοδο.