*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Στο MLS: Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς – Τορόντο 0-0.

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στο Σικάγο. Το 0-1 ο Οβούσου με πέναλτι, το 1-1 ήρθε στο 84’ απ’ τον Ντεάν.

Γκέλα κόντρα στο Σικάγο το Σάββατο, δεν κατάφερε να κερδίσει. Καλύτερο το Σικάγο στο πρώτο ημίχρονο, αλλά έμεινε πίσω στο σκορ λίγο πριν την ανάπαυλα, ισοφάρισε στο 84’ και πήρε αυτό που δικαιούταν. Επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα μετά τις δύο σερί ήττες κόντρα σε Κολόμπους (0-2) και Κολοράντο (2-0), μετρά ρεκόρ 1-1-3 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Με 37 πόντους βρίσκεται στην όγδοη θέση και το -5 απ’ την επτάδα, ισόβαθμο με το δέκατο Μόντρεαλ.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/6 ΝG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/6 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-5 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Στο 0-2 το σκορ μέχρι το 7’ με τα γκολ των Μοράλες και Μαρτίνες, μείωσε η Ρεντ Μπουλς στο 28’. Το 1-3 στο 30’ απ’ τον Περέα, το 1-4 ο Μαρτίνες στο 45’. Το τελικό 1-5 διαμορφώθηκε στο 67’ απ’ τον Γκρέι.

Τρομερό πισωγύρισμα ο εντός έδρας διασυρμός απ’ τη Νέα Υόρκη Σίτι, το τελικό 1-5 τα λέει όλα. Το ματς «καθάρισε» απ’ το πρώτο ημίχρονο για τη Νέα Υόρκη Σίτι, προηγήθηκε 2-0 στο 7’ και έκλεισε το πρώτο μέρος με 4-1 υπέρ της! Είχε τελειώσει το ματς, τυπική διαδικασία το δεύτερο ημίχρονο. Επιστροφή στις ήττες έπειτα απ’ το εντός έδρας 2-2 κόντρα στην Ατλάντα, μετρά ρεκόρ 0-2-3 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, δεν έχει νίκη στα τελευταία έξι (0-3-3), μετρά μόλις μια νίκη στα τελευταία 11 ματς πρωταθλήματος. Με 44 πόντους είναι 6η στην Ανατολή.