*2η αγωνιστική

*Under 2,5 & NG στα τρία τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

➡️ Το κουπόνι παμε στοιχημα σήμερα.

ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1 εντός) με τη Βίτζεβ Λοτζ. Ο Σκούριν άνοιξε το σκορ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενοι με Λουκόφσκι (73′). Επτά λεπτά αργότερα η Βίτζεβ Λοτζ έμεινε με δέκα (Χουάν Ιμπίθα).

Δύο βαθμούς πέταξε στην έδρα της με το καλημέρα στο πρωτάθλημα η Σταλ Μίελετς. Σε μία αναμέτρηση που παρουσιάστηκε συνολικά καλύτερη αναδείχθηκε ισόπαλη με τη Βίτζεβ Λοτζ, μη καταφέρνοντας να εκμεταλλευτεί το αριθμητικό πλεονέκτημα που απέκτησε στα τελευταία λεπτά.

Σε ανεπανάληπτο τετ-α-τετ αστόχησε ο Σκούριν στο 80′, προτού ο Βόλκοβιτς αναγκάσε σε απόκρουση τον αντίπαλο πορτιέρο επτά λεπτά αργότερα. Η Σταλ Μίελετς παραμένει αήττητη στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις με αντίπαλο την Κατοβίτσε (4-1-0), ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης. Στις τρεις από αυτές κράτησε το μηδέν.

ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2,5 στα 2/3 τελευταία παιχνίδια της.

*GG στα 2/3 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην NetBet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 3-1 της Ούνια Τούρζα Σλάσκα σε φιλικό.

Με το αριστερό ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα η Κατοβίτσε, γνωρίζοντας την εντός έδρας ήττα με 2-1 από τη Ραντόμιακ Ράντομ. Πιο κινητικοί στον αγωνιστικό χώρο, πληγώθηκε από την κάκιστη αμυντική γραμμή της στο πρώτο ημίχρονο δεχόμενη δύο γκολ σε διάστημα 13ων λεπτών.

Προσπάθησε να αντιδράσει, μείωσε με τρομερό γκολ του Μάρτζεκ κι άγγιξε την ισοφάριση με κεφαλιά του Κομόρ στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων, με την μπάλα να περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι. Η Κατοβίτσε πανηγύρισε για τελευταία φορά τη νίκη επί της Σταλ Μίελετς τον Σεπτέμβριο 2016 (1-0 εντός). Αποκτήθηκαν οι Νόβακ (ΜΕ, Ρακόφ) και Στράτσεκ (ΤΕ, Μπορντό).