*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Στο MLS: Ντάλας – Σαν Χοσέ 1-1.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-0 κόντρα στο Μόντρεαλ. Το 1-0 ο Μαρτίνες στο 50’, το 2-0 ο ίδιος παίκτης στο 55’, το τελικό 3-0 έκανε ο Κλαρκ στο 72’.

Βαδίζει απ’ το κακό στο χειρότερο, περιμένει απλώς το φινάλε της χρονιάς, έτσι ώστε να επικεντρωθεί στην επόμενη σεζόν. Το Σάββατο ηττήθηκε για ακόμη μια φορά, αυτή τη φορά εκτός έδρας απ’ το Μόντρεαλ. Η ομάδα του Καναδά έκανε καλή εμφάνιση, σκόραρε δύο φορές στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους και «καθάρισε», το 3-0 ήρθε στο 72’. Δεν κατάφερε ποτέ να μπει στο πνεύμα του αγώνα το Σαν Χοσέ. Ήταν η πέμπτη σερί αγωνιστική που δεν κερδίζει, υπέστη τέσσερις ήττες σ’ αυτή τη σειρά αγώνων, μετρά ρεκόρ 2-1-8 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές. Με 18 πόντους είναι ουραγός της Δύσης, η χρονιά είναι πλήρως αποτυχημένη, θέλει απλώς να αφήσει καλές εντυπώσεις στα τελευταία τέσσερα ματς της κανονικής διάρκειας.

ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/6 2-3 Goal ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/5 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΤΑΛΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-3 κόντρα στο Ορλάντο. Το 0-1 στο 18’ απ’ τον Ενρίκε, το 0-2 έκανε ο Σλέγκελ στο 51’, το 0-3 έκανε ο Τόρες στο 55’. Μείωσε ο Αριόλα με πέναλτι στο 78’ για το Ντάλας.

Είχε δύσκολο έργο στο εντός έδρας ματς με το Ορλάντο το Σάββατο, δεν κατάφερε να κοιτάξει στα μάτια τον αντίπαλο. Το Ορλάντο προηγήθηκε απ’ το πρώτο ημίχρονο, στο δεύτερο το ματς «άνοιξε», ο ρυθμός ήταν υψηλός, το Ορλάντο σκόραρε δύο φορές απ’ το 51’ μέχρι το 55’ και «καθάρισε» τη νίκη. Επιστροφή στις ήττες για το Ντάλας μετά το εντός έδρας 3-1 επί του Λος Άντζελες, είχε προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα 3-2 κόντρα στο Σολτ Λέικ, μετρά ρεκόρ 1-1-3 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Με 37 πόντους το Ντάλας είναι στη δέκατη θέση και το -8 απ’ την ένατη θέση, πλέον δεν προλαβαίνει τα πλέι-ιν, απομένουν τρία ματς για το φινάλε της κανονικής περιόδου. Επιστρέφει ο Ιγιαραμέντι (Μέσος, 22,2).