*10η αγωνιστική

*5/6 under 2,5 & N/G στα τελευταία παιχνίδια της

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: Η Νοτς Κάουντι κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Καρλάιλ, με δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο από τους Τζάτα (10’), Ρόμπερτσον (34’).

Η Νοτς Κάουντι κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Καρλάιλ, πετυχαίνοντας δεύτερη νίκη στους τρεις τελευταίους αγώνες που δεν χάνει. Γενικότερα το ξεκίνημα της στη σεζόν κρίνεται πολύ καλό, αφού έχει χάσει μόνο μία φορά ως τώρα!

Βέβαια αυτή η ήττα ήρθε στην έδρα της, από την πρωτοπόρο Τζίλιγχαμ, αφού μακριά από αυτήν παραμένει αήττητη, με τρεις ισοπαλίες και τέσσερις νίκες. ξεκίνησε με δύο σερί ισοπαλίες, ακολούθησαν τρ συνεχόμενες νίκες, πριν την τελευταία ισοπαλία.

‘Εχει την καλύτερη επίθεση της κατηγορίας, μαζί με την Γουόλσολ και ανέβηκε στην δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα, στο -1 από την κορυφή και στο +2 από την τέταρτη θέση που οδηγεί στα πλέι οφ για την άνοδο.

Νοτς Κάουντι Στατιστικά

*6/10 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της.

*7/10 G/G στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ

Προηγούμενο ματς: Η Πορτ Βέιλ έφερε 1-1 εντός έδρας με την Κόλτσεστερ, δεχόμενη την ισοφάριση από τον Τοβάιν στις καθυστερήσεις και ενώ είχε προηγηθεί με τον Ντέμπρα στο 55ο λεπτό.

Η Πορτ Βέιλ έμεινε στο 1-1 εντός έδρας με την Κόλτσεστερ, πλησιάζοντας πάρα πολύ κοντά στην τέταρτη της νίκη στους έξι τελευταίους αγώνες που δεν χάνει, τρίτη σερί στο γήπεδό της. Αλλά τελικά δεν τα κατάφερε, όμως παρέμεινε αήττητη για πέμπτο σερί παιχνίδι, μετά την ισοφάριση που δέχθηκε στα τελευταία λεπτά.

Δείχνει να είναι σε ανοδική πορεία, ξεπερνώντας το σοκ των πρώτων αγωνιστικών μετά τον υποβιβασμό της το περσινό καλοκαίρι.

Έχει ανέβει πλέον στην 7η θέση του βαθμολογικού πίνακα, εντός θέσεων που οδηγούν στα πλέι οφ ανόδου, αν και ισόβαθμη με ομάδα εκτός αυτών.