*Έρχονται από πέντε μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Eντός έδρας ήττα 1-5 κόντρα στο Κολόμπους. Το 1-0 ο Μπόατενγκ στο 9’, ισοφάρισε ο Ερνάντες στο 17’ για το Κολόμπους, που έκανε την ανατροπή στο 42’ και έφτασε στο 1-3 στο 45’! Στο 72’ το 1-4 απ’ τον Καμάτσο, το τελικό 1-5 ήρθε στο 80’ απ’ τον Μορέιρα.

Επέστρεψε στις ήττες με… κρότο, διασύρθηκε εντός έδρας 1-5 απ’ το Κολόμπους. Καταστροφικό πρώτο ημίχρονο, το Κολόμπους έκανε ό,τι ήθελε μετά το 1-0, έφτασε άνετα στο 1-3. Διαχειρίστηκε άψογα το δεύτερο μέρος, έφτασε σε άλλα δύο γκολ για το τελικό 1-5. Απόλυτα δίκαιο αποτέλεσμα, η Νιου Ίνγκλαντ ήταν αναπάντεχα απογοητευτική, παρότι είχε καλή ψυχολογία μετά από τέσσερις διαδοχικές νίκες στο πλαίσιο του πρωταθλήματος. Μετρά ρεκόρ 5-0-6 στα τελευταία 11 ματς πρωταθλήματος, έμεινε στους 19 πόντους, καταλαμβάνει την 14η θέση της Ανατολής.

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*G/G στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Over 2.5 στα 6/8 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Τορόντο. Το 1-0 ο Αλμάδα στο 45’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μπερναρντέσκι στο 46’. Το τελικό 2-1 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις απ’ τον Τιαρέ.

Είναι σε καλό μομέντουμ, έρχεται από νέα νίκη, αυτή τη φορά εντός έδρας κόντρα στο Τορόντο, που ήρθε στο φινάλε με… περίεργο τρόπο. Καλύτερο το Τορόντο στο πρώτο ημίχρονο, αλλά το γκολ ήρθε για την Ατλάντα. Ισοφάρισε με την έναρξη του δεύτερου μέρους το Τορόντο, το ματς ήταν μοιρασμένο, αμφότερες οι ομάδες είχαν ευκαιρίες, όλα έδειχναν ότι πάει προς την ισοπαλία, αλλά το μεγάλο λάθος του γκολκίπερ Γκαβράν στις καθυστερήσεις έφερε το 2-1 για την Ατλάντα. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει η Ατλάντα (2-2-0), ερχόταν απ’ το εκτός έδρας 1-1 κόντρα στο Σεντ Λούις, νωρίτερα είχε εκτός έδρας νικηφόρο 1-0 επί της Ουάσινγκτον και εντός έδρας 2-2 κόντρα στο Χιούστον. Μετρά ρεκόρ 3-3-2 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές. Καταλαμβάνει την 9η θέση της Ανατολής.