*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικα παμε στοιχημα του Σαββάτου (29/06)

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-0 επί του Τορόντο. Το 1-0 στο 29’ απ’ τον Μάνοελ, το 2-0 έκανε ο Γκιένκαρ στο 47’, το τελικό 3-0 ήρθε απ’ τον Χάρπερ στο 75’.

Επέστρεψε στις νίκες με εμφατικό τρόπο, επικράτησε πολύ άνετα του Τορόντο, πήρε αυτό που ήθελε χωρίς να κοπιάσει ιδιαίτερα. Το Τορόντο είχε προβλήματα στη διαχείριση της κατάστασης και της επιθετικότητας του αντιπάλου, η ομάδα της Νέας Υόρκης σκόραρε στο 29’ και έβαλε τους δικούς της κανόνες. Το γρήγορο 2-0 στην έναρξη του δεύτερου μέρους διαμόρφωσε μια κατάσταση που δεν είχε τρόπο να αλλάξει το Τορόντο, το 3-0 στο 75’ τελείωσε οριστικά το ματς. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από τρεις αγωνιστικές (0-2-1), που είχε ισοπαλίες με Νάσβιλ (0-0) και Μόντρεαλ (2-2), μετρά ρεκόρ 3-2-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές. Με 34 πόντους η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, καταλαμβάνει την τρίτη θέση της Ανατολής.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 13/19 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 11/19 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-4 κόντρα στο Χιούστον. Το 1-0 στο 38’ ο Μπεντέκε με πέναλτι, το 1-1 ήρθε απ’ τον Φερέιρα με πέναλτι στο 51’. Το 1-2 έκανε ο Φερέιρα στο 54’, το 1-3 στο 86’ απ’ τον Φερέιρα, το τελικό 1-4 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις απ’ τον Σεγκάλ. Με δέκα παίκτες απ’ το 66’ η Ουάσινγκτον, έμεινε με εννέα στις καθυστερήσεις.

Τίποτα δεν πάει καλά για την Ουάσινγκτον, που αρχίζει να βγάζει νεύρα. Την περασμένη εβδομάδα έχασε με… κάτω τα χέρια εντός έδρας απ’ το Χιούστον, σε ματς που ήταν ανταγωνιστική μόνο στο πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο μέρος μπήκε υπνωτισμένη, το Χιούστον σκόραρε δύο φορές απ’ το 51’ μέχρι το 54’, στο 66’ έμεινε με δέκα παίκτες, ενώ όλα τελείωσαν στο 86’ με το 1-3. Το τελικό 1-4 ήρθε στις καθυστερήσεις. Όγδοη σερί αγωνιστική που δεν κερδίζει η Ουάσινγκτον, έχασε έξι φορές σ’ αυτή τη σειρά αγώνων (0-2-6), τελευταία νίκη το εκτός έδρας 3-2 επί της Ατλάντα στις 12 Μαΐου. Μετρά μόλις τρεις νίκες σε 19 ματς (3-7-8), καταλαμβάνει την 13η θέση της Ανατολής. Μεγάλη απουσία ο τιμωρημένος Μπεντέκε, δεύτερος σκόρερ του πρωταθλήματος.