*Φετινά ματς: Ίντερ Μαϊάμι – Νάσβιλ 3-1.

*Έρχονται από 7/9 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικα παμε στοιχημα του Σαββάτου (29/06)

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι. Το γκολ ο Μπόιντ στο 23’.

Επέστρεψε στις νίκες την περασμένη εβδομάδα, επικράτησε εντός έδρας 1-0 της Νέας Υόρκης Σίτι. Στο πρώτο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο, αλλά το γκολ ήρθε για το Νάσβιλ, που στη συνέχεια έπαιξε παθητικά. Στο δεύτερο μέρος η Νέα Υόρκη Σίτι πάλεψε πολύ στο επιθετικό κομμάτι, έβγαλε αρκετές τελικές προσπάθειες, αλλά δε βρήκε στόχο, ωστόσο άξιζε την ισοπαλία. Δεύτερη σερί νίκη για το Νάσβιλ μετά το εκτός έδρας 2-1 επί του Τορόντο, μετρά ρεκόρ 3-1-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, έχει ρεκόρ 5-4-3 στα τελευταία 12 ματς πρωταθλήματος. Βρίσκεται στην 7η θέση.

ΝΑΣΒΙΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 11/19 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 13/20 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Κολόμπους. Το 1-0 ο Ερνάντες στο 32’, στο 45’ το 2-0 απ’ τον ίδιο παίκτη. Το 3-0 έκανε ο Ραμίρες στο 66’, το 4-0 ήρθε απ’ τον Ερνάντες στο 71’.

Τα καταφέρνει και χωρίς τα μεγάλα αστέρια της, Μέσι και Σουάρες, πήρε δεύτερη διαδοχική νίκη πριν από εννέα ημέρες, κόντρα στο Κολόμπους. Στο πρώτο μέρος η Ίντερ ήταν καλύτερη και πιο εύστοχη, αλλά στο δεύτερο 45λεπτο το Κολόμπους πίεσε και είχε φάσεις, άξιζε κάτι παραπάνω. Δεύτερη σερί νίκη μετά το εκτός έδρας σπουδαίο 2-1 επί της Φιλαδέλφεια, που ήρθε με ανατροπή και ενώ αγωνιζόταν με δύο παίκτες λιγότερους. Μετρά ρεκόρ 8-2-1 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές, παραμένει στην κορυφή της Ανατολής, στο +2 απ’ το Σινσινάτι. Πολλές οι απουσίες. Επιστρέφει ο Ρουίς (Μέσος, 16).