*5η αγωνιστική

*5/6 Ν/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια, τέσσερα σερί στα πιο πρόσφατα.

➡️ Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας του Σαββάτου (07/09).

ΜΠΑΡΟΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Μπάροου έχασε 2-3 εντός έδρας από την Μπόλτον, ανοίγοντας το σκορ με τον Φόλεϊ στο 38’, αλλά μετά δέχθηκε τρία γκολ από τους ΜακΆτι (68’), Κόλινς (73’), Ντέμπσεϊ (79’), πριν μειώσει στο τελικό σκορ με Ντάλας στο 81ο λεπτό.

H Μπάροου δεν κατάφερε να ξεκινήσει καλά και την τρίτη διοργάνωση στην οποία συμμετέχει φέτος, χάνοντας με 2-3 εντός έδρας από την Μπόλτον, ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, στο Λιγκ Τρόφι.

Βέβαια το ξεκίνημα της στο πρωτάθλημα είναι εξαιρετικό, με τρεις νίκες και μία ήττα σε τέσσερις αγωνιστικές, κάτι που την έχει ισόβαθμη με άλλες τέσσερις ομάδες στην δεύτερη θέση, στο -1 από την κορυφή. Τυπικά, λόγω διαφοράς τερμάτων, είναι στην 3η θέση.

Και δεν πρέπει να ξεχνάει κάποιος πώς στο Λιγκ Καπ έχει κλείσει “ραντεβού” με την Τσέλσι εκτός έδρας στον τρίτο γύρο.

Πάντως η τελευταία ήττα της ήταν η πρώτη φετινή στο γήπεδό της, έπειτα από τρεις νίκες (2/2 στο πρωτάθλημα) και μία ισοπαλία στο Λιγκ Καπ.

Μπάροου Στατιστικά

*5/7 N/G στα τελευταία παιχνίδια της.

*4/7 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΟΥΙΝΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Η Σουίντον έχασε 2-1 εκτός έδρας από την Έξετερ, αν και ισοφάρισε με τον Ο’ Κόνελ στο 68’ το γκολ που δέχθηκε από τον Φράνσις στο 65’, πριν δεχθεί και δεύτερο τέρμα από τον Αϊτσινσον στο 81ο λεπτό.

Και η Σουίντον άρχισε άσχημα το Λιγκ Τρόφι, χάνοντας επίσης από ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, αλλά αυτή εκτός έδρας, με 2-1 από την Έξετερ. Βέβαια η διαφορά είναι πώς αυτή γενικότερα έχει ξεκινήσει μέτρια προς άσχημα όλη τη σεζόν!

Ακόμη ψάχνει την πρώτη νίκη της σε αυτήν, αλλά το ενδιαφέρον είναι πώς τους δύο βαθμούς που έχει πάρει στο πρωτάθλημα, τους έχει με δύο ισοπαλίες στα ισάριθμα εκτός έδρας παιχνίδια της!

Βέβαια με τόσο φτωχή βαθμολογική συγκομιδή, είναι ήδη στην προτελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα, ισόβαθμη με ομάδα στην θέση παραμονής.