*10η αγωνιστική

* Πέντε σερί under 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Κρου έχασε 2-1 εκτός έδρας από την Νιούπορτ, ισοφαρίζοντας με τον Τιμπό στο 71’ το τέρμα που δέχθηκε από τον Έβανς στο 33’, αλλά έχασε με γκολ του Μπέικερ στο 74ο λεπτό.

Η Κρου έχασε ξανά, με 2-1 εκτός έδρας από την Νιούπορτ, πρώτη της ήττα έπειτα από τρεις σερί νίκες στους προηγούμενους αγώνες της. Ειδικά στο γήπεδό της, έχασε την πρώτη αγωνιστική, έφερε μετά μία ισοπαλία και στη συνέχεια έχει τρεις σερί νίκες.

Υπενθυμίζεται πώς άρχισε με 3/3 ήττες στα πρώτα παιχνίδια της, αλλά στα οκτώ επόμενα έχει πέντε νίκες και μόλις δύο ήττες.

Όλα αυτά μετά από μία χρονιά όπου έφτασε στην πηγή, χωρίς να καταφέρει να πιει νερό, καθώς πέρυσι έχασε την άνοδο στον τελικό των πλέι οφ από την Κρόουλι.

Υποχώρησε οριακά στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στο -2 από την έβδομη και τελευταία θέση που οδηγεί στα πλέι οφ για την άνοδο.

Κρου Στατιστικά

*5/7 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της.

*3/4 N/G στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ

Προηγούμενο ματς: H Τζίλιγχαμ έχασε 0-1 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι, με τέρμα του Γκριν στο 21ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η Τζίλιγχαμ έχασε με 0-1 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι, χάνοντας ξανά έπειτα από τρεις σερί νίκες στο πρωτάθλημα. Αλλά βοηθήθηκε από τα υπόλοιπα αποτελέσματα και αυτή η ήττα περνάει σχεδόν ανώδυνα!

Διαθέτει την κορυφαία άμυνα της κατηγορίας, έχει δεχθεί μόλις τρία γκολ σε εννιά αγωνιστικές και με μόνο δύο ήττες, πάντα πρωτοπόρος, στο +1 από την δεύτερη θέση.

Ταυτόχρονα είναι στο είναι στο +3 από την τέταρτη θέση που δεν εξασφαλίζει απευθείας άνοδο και στο +4 από την όγδοη που δεν οδηγεί πουθενά!

Μακριά από την έδρα της έχει δύο νίκες και δύο ήττες σε πέντε παιχνίδια για όλους τους θεσμού.