*12η αγωνιστική

6/6 over 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Κρου έφερε 1-1 εκτός έδρας με την Ντονκάστερ, αν και προηγήθηκε με τον Κόνγουεϊ στο 56’, δεχόμενη την ισοφάριση από τον Χερστ στο 73’.

Η Κρου έφερε 1-1 εκτός έδρας απέναντι στην Ντονκάστερ, χάνοντας την ευκαιρία να πετύχει τρίτη συνεχόμενη νίκη, αλλά τουλάχιστον δεν έχασε κιόλας.

Στα εφτά τελευταία παιχνίδια της έχει χάσει μόνο από την Νιούπορτ, με πέντε νίκες στις υπόλοιπες αναμετρήσεις. Ειδικά στην έδρα της παρουσιάζεται πάρα πολύ δυνατή, με πέντε σερί νίκες σε αυτήν, έπειτα από τα δύο πρώτα παιχνίδια, όπου έχασε το πρώτο και έφερε ισοπαλία στο δεύτερο.

Υπενθυμίζεται πώς άρχισε με 3/3 ήττες στα πρώτα παιχνίδια της, αλλά στα 10 επόμενα έχει έξι νίκες και μόλις δύο ήττες.

Όλα αυτά μετά από μία χρονιά όπου έφτασε στην πηγή, χωρίς να καταφέρει να πιει νερό, καθώς πέρυσι έχασε την άνοδο στον τελικό των πλέι οφ από την Κρόουλι.

Είναι στην 10η θέση, στο -1 από την έβδομη και τελευταία που οδηγεί στα πλέι οφ για την άνοδο.

Στατιστικά

*4/5 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της.

*5/7 N/G στα τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΑΛΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Σάλφορντ έχασε 1-2 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι δεχόμενη δύο γκολ από τον Μπάρινγκτον, το πρώτο μόλις στο πρώτο λεπτό και το δεύτερο στην εκπνοή του ημιχρόνου, έχοντας ισοφαρίσει στο 15’ με τον Στόκτον.

Η Σάλφορντ έχασε πάλι με 1-2 εντός έδρας από την Γκρίμσμπι και συνεχίζει να παρουσιάζει αρκετά αγωνιστικά σκαμπανεβάσματα.

Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της έχει τρεις ήττες και μόλις μία νίκη. Αυτό που δείχνει σταθερό, είναι η αδυναμία της εκτός έδρας, αφού μακριά από το γήπεδο της δεν έχει νίκη φέτος, με δύο ήττες και τρεις ισοπαλίες.

Με το τελευταίο αποτέλεσμα ανακόπηκε η ανοδική της πορεία, αν και έχει παιχνίδι λιγότερο, είναι πλέον στην 15η θέαση, στο -6 από την πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφ για την άνοδο και στο +5 από την ζώνη του υποβιβασμού.