*Έρχονται από 6/9 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Στο MLS: Ίντερ Μαϊάμι – Κολόμπους 2-1.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Το 1-0 ο Μπεντέκε στο 30’, το 1-1 ο Ερνάντες στο 54’, το 1-2 ο Ράσελ-Ρόου στο 57’. Ισοφάρισε ξανά ο Μπεντέκε στο 81’.

Έχασε τη νίκη μέσα απ’ τα χέρια του το Κολόμπους το Σάββατο, έμεινε στο 2-2 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Προηγήθηκε η Ουάσινγκτον στο πρώτο ημίχρονο, το Κολόμπους έκανε ανατροπή μέσα σε τρία λεπτά στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους, διαχειρίστηκε καλά το υπόλοιπο, έδειχνε ικανό να κερδίσει. Αλλά στο 81’ ήρθε το 2-2, που έμεινε μέχρι το φινάλε. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει (2-2-0), είχαν προηγηθεί δύο διαδοχικές νίκες και το εκτός έδρας 0-0 με το Σινσινάτι, μετρά ρεκόρ 3-2-1 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/6 ΝG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 3/6 Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 0-1 ο Σφιντέρσκι στο 57’, το 1-1 ήρθε στο 67’ απ’ τον Μέσι.

Έχει σκαλώσει στις ισοπαλίες η Ίντερ Μαϊάμι, δεν κατάφερε να κεδίσει ούτε τη Σάρλοτ το Σάββατο. Δεν πήγε καλά το πρώτο ημίχρονο, έμεινε πίσω στο σκορ στο 57’, ισοφάρισε άμεσα με τον Μέσι και πίεσε πάρα πολύ στη συνέχεια, έβγαλε αρκετές φάσεις για να κάνει την ανατροπή, το σκορ δεν άλλαξε μέχρι το φινάλε. Τρίτη διαδοχική ισοπαλία μετά από εκείνες κόντρα σε Νέα Υόρκη Σίτι (1-1) και Ατλάντα (2-2), μετρά ρεκόρ 3-3-0 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, έχει μόλις μια ήττα στις τελευταίες 11! Με 65 πόντους είναι στην κορυφή της Ανατολής, στο +8 απ’ τη δεύτερη θέση, την οποία έχει εξασφαλίσει.