*5/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με goal/goal

*4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με Over 2,5

*Μόλις μία νίκη έχει η Ουτρέχτη Β απέναντι στην Φένλο (4-3-1).

ΦΕΝΛΟ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 3-0 από την Χέλμοντ Σπορ εκτός έδρας πριν από δύο αγωνιστικές. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 27′, η διπλασίασε τα τέρματά της στα μισά της επανάληψης (71′) και διαμόρφωσε το τελικό σκορ στις καθυστερήσεις (90+1′).

Απογοητευτική η εμφάνισή της απέναντι στην Χέλμοντ Σπορ, όπου ηττήθηκε με 3-0 δίχως να προβάλλει την παραμικρή αντίσταση στο επιθετικό κρεσέντο της γηπεδούχου. Κάκιστη η εικόνα της μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα, παραμένει χωρίς νίκη στα τέσσερα πρώτα παιχνίδια (0-2-2) και παρά την αισιοδοξία που υπήρχε με την έλευση του τεχνικού Λάμερς, το κλίμα έχει βαρύνει με το «καλημέρα» και η αστάθεια συνεχίζεται σε όλους τους τομείς.

Στην διακοπή, επέλεξε να δοκιμάσει τις δυνάμεις της απέναντι στην πανίσχυρη για τα κυβικά της Γκλάντμαχ και γνώρισε αναμενόμενη ήττα (0-4). Παραμένουν τραυματίες οι Τίμπερ και Κλούσκενς.

Φένλο Στατιστικά

*3/4 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με Under 2,5

*3/4 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με άσο στο πρώτο ημίχρονο

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΥΤΡΕΧΤΗ Β

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε οριακά με 1-2 από την Έμεν εντός έδρας πριν δύο αγωνιστικές. Μολονότι πήρε προβάδισμα στο σκορ στο σκορ στο πρώτο μέρος (37′), είδε την αντίπαλο να φτάνει σε ολική ανατροπή (53′, 72′).

Μπορεί να μην έχει πανηγυρίσει ακόμη κάποια νίκη (0-2-2), ωστόσο έχει παλέψει όλα τα παιχνίδια που έχει δώσει ως τώρα και βγάζει μαχητικότητα ως συνήθως. Το ποιοτικό έλλειμμα είναι αυτό που την προδίδει, κάτι τέτοιο έγινε και απέναντι στην Έμεν, στο τελευταίο της επίσημο πριν την διακοπή. Είχε καλή εικόνα αλλά δεν κατάφερε να δώσει διάρκεια στην απόδοσή της και υπέστη την ανατροπή παρά το γκολ που βρήκε η ίδια στο πρώτο ημίχρονο.

Το πρόβλημα αυτό την ταλαιπωρούσε και πέρυσι και δεν δείχνει να αλλάζει κάτι συνταρακτικά, τουλάχιστον μέχρι στιγμής. Στα θετικά, το ότι δεν αναφέρονται αγωνιστικά προβλήματα και αναμένεται πλήρης σε ακόμη ένα παιχνίδι.