Εντυπωσιακός Μανωλάς με Πανναξιακό – 5 γκολ σε 34 λεπτά!

Ανανεώθηκε:
kostas-manolas-5-gkol-pannaxiakos

Ο Κώστας Μανωλάς, ο διακεκριμένος πρώην αμυντικός του Ολυμπιακού και της Ρόμα, έκανε ένα ονειρικό ντεμπούτο με τη νέα του ομάδα, τον Πανναξιακό.

Καταπληκτική Προσφορά* 🎁 ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ

Την Κυριακή, 20 Οκτωβρίου, στο γήπεδο του Αγερσανίου στη Νάξο, ο 33χρονος ποδοσφαιριστής εξέπληξε τους πάντες αγωνιζόμενος στην κορυφή της επίθεσης, κατά τη διάρκεια του αγώνα με τον Μαρπησσαϊκό για την 3η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων.

➡️ Τοπ προγνωστικά στοιχήματος με ένα κλικ!

Πέντε γκολ σε 34 λεπτά

Η απόφαση να τοποθετηθεί ο Μανωλάς στην επίθεση αποδείχθηκε ιδιοφυής.

Ο έμπειρος ποδοσφαιριστής κατάφερε το απίστευτο: πέτυχε πέντε γκολ σε μόλις 34 λεπτά συμμετοχής. Το σκοράρισμα ξεκίνησε από το πρώτο κιόλας λεπτό με μια κεφαλιά μετά από κόρνερ.

Ακολούθησαν άλλα τέσσερα τέρματα, συμπεριλαμβανομένων δύο ακόμη εντυπωσιακών κεφαλιών στο 12ο και 20ό λεπτό.

Η εκπληκτική επίδοση του Μανωλά είχε καθοριστικό ρόλο στην εξέλιξη του αγώνα.

Ο Πανναξιακός κατάφερε να προηγηθεί με 9-1 στο ημίχρονο, με τον Μανωλά να αποσύρεται στον πάγκο στο 34ο λεπτό, έχοντας ήδη εξασφαλίσει μια ιστορική νίκη για την ομάδα του.