Απόδοση στο ΜAX στον αγώνα Ελβετία – Ιταλία και με 0% γκανιότα, μόνο στη winmasters! Γιατί η απόδοση μετράει!

Ανανεώθηκε:
winmasters euro

Η φάση των ομίλων του Euro 2024 ολοκληρώθηκε με ορισμένες εκπλήξεις και πλέον αρχίζουν τα νοκ άουτ παιχνίδια. Εκεί, κάθε ολιγωρία «πληρώνεται», κάθε λάθος «τιμωρείται». Το πρώτο χρονικά ματς, είναι αυτό ανάμεσα σε Ελβετία – Ιταλία, το Σάββατο 29/6 στις 19:00. Αυτό το παιχνίδι θα το βρείτε στη winmasters με απόδοση στο MAX και με 0% γκανιότα.

Top Match με προσφορές* και δώρα* στις κορυφαίες αναμετρήσεις
winmasters app

Η Ελβετία «άγγιξε» την πρωτιά στον Α’ Όμιλο και αν δεν είχε ισοφαριστεί από τη Γερμανία (1-1) στις καθυστερήσεις, τότε τα πράγματα θα ήταν αλλιώς. Τα πήγε καλά συνολικά και είχαν προηγηθεί η νίκη (3-1) επί της Ουγγαρίας και η ισοπαλία (1-1) με την Σκωτία. Η Ιταλία βγήκε κι εκείνη δεύτερη, στον Β’ Όμιλο, αλλά έφτασε κοντά στον αποκλεισμό. Βλέπετε, το καταπληκτικό γκολ του Ζακάνι στο 98’ του αγώνα με την Κροατία (1-1) την κράτησε όρθια και την έστειλε στην επόμενη φάση του Euro 2024. Στη winmasters θα βρείτε από τις πιο δυνατές τιμές της αγοράς και για αυτήν την αναμέτρηση και με 0% γκανιότα*, ενώ είναι Top Match, κάτι που σημαίνει πως στο live του αγώνα θα μπορείτε να βρείτε προσφορές* και να κερδίζετε δώρα*. Το Goal/Goal το βρίσκουμε στο 2.13 και το Γκολ και στα 2 Ημίχρονα στο 2.14. Επίσης, υπάρχουν και τα έτοιμα Bet Builder σε κάθε παιχνίδι, όπως το Over 1,5 γκολ, Over 9,5 κόρνερ & Over 4,5 κάρτες, στο 6.20.

Live Bet Builder Derby με προσφορές* και δώρα* στις κορυφαίες αναμετρήσεις

Στον δεύτερο χρονικά αγώνα των «16» του Euro 2024, η διοργανώτρια Γερμανία αντιμετωπίζει την αξιόλογη Δανία. Οι Γερμανοί τα… χρειάστηκαν στο τελευταίο ματς με την Ελβετία (1-1) και πέρασαν ως πρώτοι με το γκολ του Φούλκρουγκ στο 92’. Συνολικά, πάντως, έδειξαν καλή εικόνα. Το ίδιο ισχύει και για τη Δανία που παρουσίασε καλό πρόσωπο σε δυνατό γκρουπ. Εν τέλει, βγήκε δεύτερη στον Γ’ Όμιλο με 3 ισοπαλίες, πίσω μόνο από την Αγγλία. Στη winmasters θα βρείτε και εδώ δυνατές αποδόσεις, ενώ η αναμέτρηση υπάρχει και στο Live Bet Builder Derby με προσφορές* και δώρα*. Το Γκολ και στα 2 ημίχρονα προσφέρεται στο 1.81, ενώ η επιλογή Να σημειωθεί αυτογκόλ είναι στο 9.00. Εξάλλου, υπάρχουν και τα έτοιμα Bet Builder, όπως το Να δεχθούν και οι δύο ομάδες 2 ή περισσότερες κίτρινες, Κίτρινη Τσαν & Κίτρινη Χόιμπιεργκ, στο 12.00.