*Στον πρώτο γύρο: Φλουμινένσε – Βιτόρια Μπαϊα 0-1

*11/12 G/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια στην Βιτόρια, 10/12 εξ αυτών να είναι μαζί με over 2,5.

Δείτε τα Προγνωστικά Βραζιλίας σήμερα 26/10!

ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ

Προηγούμενο ματς: Η Βιτόρια Μπαϊα κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Μπραγκαντίνο, με τέρμα του Εβεράλντο στο 78ο λεπτό. .

Η Βιτόρια Μπαϊα κέρδισε ξανά, έπειτα από δύο παιχνίδια όπου δεν τα είχε καταφέρει, με 1-0 εντός έδρας την Μπραγκαντίνο. Και τώρα παίζει ξανά στην έδρα της, εκεί που έχει δύο σερί νίκες με ίδιο σκορ (1-0), τρεις στους πέντε τελευταίους αγώνες εντός όπου έχασε μόνο από την Βάσκο.

Γενικά αποφεύγει τις ισοπαλίες, κάτι θετικό για τις πιθανές ισοβαθμίες, έχοντας μόνο δύο στους 22 τελευταίες αγώνες της!

Μακριά από την έδρα της έχει τρεις νίκες στα 11 τελευταία παιχνίδια και αν εξαιρεθεί αυτή με την Ατλέτικο Γκοϊανιένσε με τις προηγούμενες να είναι σε ανέλπιστες έδρες, όπως αυτές των Φλουμινένσε, Παλμέιρας!

Η τελευταία νίκη την έβγαλε εκτός ζώνης υποβιβασμού, στην τελευταία θέση παραμονής, ισόβαθμη με την Κορίνθιανς που είναι εντός αυτής.

Στατιστικά

*4/6 Ν/G στα τελευταία παιχνίδια της

*4/6 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ

Προηγούμενο ματς: Η Φλουμινένσε κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Ατλέτικο Παραναένσε, με τέρμα του Κανό στο 81ο λεπτό.

Η Φλουμινένσε κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Ατλέτικο Παραναένσε, δείχνοντας να αφυπνίζεται την κατάλληλη στιγμή. Αυτή ήταν η τρίτη της σερί νίκη, όλες χωρίς να δεχθεί γκολ, αλλά και όλες στο “Maracana”!

Μακριά από αυτό έχει τρεις σερί ήττες, αλλά πλέον έχει μία μεγαλύτερη βαθμολογική άνεση, καθώς ανέβηκε στην 11η θέση του βαθμολογικού πίνακα, που οδηγεί στο επόμενο Κόπα Σουνταμερικάνα, ξεφεύγοντας και στο +4 από την ζώνη του υποβιβασμού.

Πλέον η προσοχή της είναι πλήρως στραμμένη στο πρωτάθλημα, αφού έχει ξεμπερδέψει με τις υπόλοιπες διοργανώσεις.