*Έρχονται από 2/3 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 επί του Κάνσας. Στο 48’ το 0-1 για το Κάνσας, το Κολοράντο ανέτρεψε το σκορ στις καθυστερήσεις.

Νίκησε ξανά το Κολοράντο, αυτή τη φορά εντός έδρας επί του Κάνσας, μάλιστα με ανατροπή. το Κάνσας προηγήθηκε στο 48’ παρότι δεν ήταν καλύτερο του αντιπάλου, η ισοφάριση ήρθε σχετικά γρήγορα για το Κολοράντο, που πίεσε μέχρι το τέλος και βρήκε το 2-1 στις καθυστερήσεις με πέναλτι. Επιστροφή στις επιτυχίες μετά την εκτός έδρας ήττα 3-0 απ’ το Λος Άντζελες, νωρίτερα είχε τρεις διαδοχικές νίκες με Όστιν (2-0), Σεντ Λούις (0-3) και Μόντρεαλ (4-1), νωρίτερα δεν είχε νίκη για τέσσερις αγωνιστικές (0-1-3). Βρίσκεται στην τέταρτη θέση της Δύσης. Επιστρέφει ο Καμπράλ (Επιθετικός, 19,3).

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 15/20 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 13/20 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 2-0 επί του Σαν Χοσέ. Στο 28’ το 1-0, το 2-0 ήρθε στο 41’.

Είχε τεράστια ανάγκη την επιστροφή στις νίκες κόντρα στο Σαν Χοσέ, τα κατάφερε με καλή εμφάνιση. Καθολική η ανωτερότητα του Σεντ Λούις, σκόραρε δύο φορές μέχρι το 41’, είχε ευκαιρίες για περισσότερα γκολ. Στο δεύτερο μέρος το Σαν Χοσέ πάλεψε να μπει ξανά στο ματς, αλλά δεν είχε την ποιότητα στην τελική εκτέλεση. Επιστροφή στις νίκες μετά από εννέα αγωνιστικές (0-3-6), ερχόταν από εκτός έδρας ήττα 4-3 κόντρα στο Βανκούβερ, νωρίτερα πήρε εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στην Ατλάντα, είχαν προηγηθεί δύο σερί ήττες από Ντάλας (2-0) και Κολοράντο (0-3), καταλαμβάνει την 12η θέση της Δύσης.