*Έρχονται από 4/5 μεταξύ τους G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα προγνωστικά παμε στοιχημα για σήμερα Τετάρτη (19/06)

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Eντός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Ουάσινγκτον. Το γκολ ο Βάργκας στο 45’.

Είναι σε καλό μομέντουμ, το Σάββατο πήρε δεύτερη σερί νίκη με 1-0 επί της Ουάσινγκτον εντός έδρας. Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο η Σάρλοτ, σκόραρε λίγο πριν το φινάλε και στο δεύτερο μέρος διαχειρίστηκε την κατάσταση, δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα, έδωσε την μπάλα στον αντίπαλο, αλλά ήταν η ομάδα που απείλησε περισσότερο. Μπορούσε να κερδίσει πιο άνετα, δίκαιο το αποτέλεσμα. Δεύτερη σερί νίκη μετά το εκτός έδρας 3-2 επί της Ατλάντα, μετρά ρεκόρ 2-2-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Με ρεκόρ 7-3-5 στις τελευταίες 15 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 5η θέση της βαθμολογίας στην Ανατολή.

ΣΑΡΛΟΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Μετρά 11/18 Under 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Μετρά 8/12 ΝG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-3 κόντρα στο Λος Άντζελες. Το 0-1 ο Μπουανζά στο 45’ με πέναλτι, το 1-1 ήρθε απ’ τον Οχέδα στο 68’. Το 1-2 έκανε ο Μπόγκους στο 80’, το 1-3 ήρθε απ’ τον Μπουανζά στο 86’.

Είναι σε κακό μομέντουμ, έρχεται από νέα ήττα το Σάββατο, εντός έδρας απ’ το Λος Άντζελες. Καλύτερο το Ορλάντο στο πρώτο ημίχρονο, έχασε πέναλτι με τον Τόρες στο 34’, είχε φάσεις, τελικά βρέθηκε πίσω στο σκορ λίγο πριν την ανάπαυλα. Ισοφάρισε δίκαια στο 68’, το ματς μπορούσε να πάει προς οποιαδήποτε πλευρά, τελικά το Λος Άντζελες ήταν πιο αποτελεσματικό, σκόραρε δύο φορές μετά το 80’ και έφτασε στο 1-3. Τρίτη ήττα στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές για το Ορλάντο (0-1-3), μετρά ρεκόρ 2-2-4 στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές, με 17 πόντους είναι στην 14η θέση της Ανατολής.